MEBLE NA WYMIARDOPASOWANE W KAŻDYM CALU

Meble nadają charakteru każdemu wnętrzu. Budują nastrój otoczenia, w którym codziennie żyjemy, pracujemy, odpoczywamy.

Z myślą o tych wszystkich aspektach studio QUOKKA DESIGN tworzy we współpracy z doświadczonymi stolarzami wyjątkowe meble idealnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz maksymalnemu wykorzystaniu możliwości, jakie daje wnętrze.

Zaaranżujemy i wykonamy meble wysokiej jakości oraz jedynym w swoim rodzaju wzornictwie do każdego pomieszczenia, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Każdy nasz projekt jest indywidualny i „skrojony na miarę” konkretnych potrzeb, oczekiwań, wizji i marzeń. Dzięki ogromnemu doświadczeniu projektantów i wykonawców nasze realizacje cechuje wysoka funkcjonalność użytkowania.

Stworzymy dla Ciebie wyjątkową zabudowę kuchenną, praktyczną garderobę z najnowocześniejszymi systemami przechowywania, żebyś mógł delektować się luksusem, jakim jest wolny czas, uzyskany dzięki tym rozwiązaniom.

W Naszych realizacjach każdy z domowników znajdzie miejsce na swoje osobiste rzeczy oraz wyjątkową przestrzeń do odpoczynku.

QUOKKA DESIGN TO MIEJSCE, W KTÓRYM MOŻESZ STWORZYĆ FUNKCJONALNE DZIEŁO SZTUKI W POSTACI NOWOCZESNYCH MEBLI DOPASOWANYCH DO TWOJEGO WYMARZONEGO WNĘTRZA.

DZIĘKI NAM W NIEPAMIĘĆ ODCHODZI POWIEDZENIE, ŻE PIĘKNE RZECZY SĄ NIEFUNKCJONALNE!

KROK PO KROKUDO WŁASNYCH MEBLINA WYMIAR

Rozmowa z projektantem,
poznanie potrzeb

Podpisanie zlecenia
na projekt mebli

Ostatecznych wybór
materiałów i sprzętów AGD

Projekt wykonawczy
mebli

Określenie
kosztów realizacji

Podpisanie umowy
realizacyjnej

Pomiar
i produkcja

Montaż

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?ZAREZERWUJ TERMIN SPOTKANIA!

UMÓW SPOTKANIE

MASZ PYTANIA?SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.