NADAJ NOWE ŻYCIE STAREMU WNĘTRZU

Usługa remontu starego wnętrza jest skierowana dla najbardziej wymagających klientów, którzy nabyli nieruchomość z rynku wtórnego lub chcą nadać swojemu staremu nowego blasku i funkcjonalności, a którzy od remontu oczekują czegoś więcej.

Myślisz, że coś Cię ogranicza? Stare, niefunkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, niepraktycznie wykonane instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, mała łazienka lub kuchnia? Żadna z tych rzeczy nie jest dla nas przeszkodą. Nasi specjaliści osobiście sprawdzą i ocenią stan techniczny nieruchomości i zaproponują najlepsze zmiany zgodne z nowoczesnymi zasadami aranżacji przestrzeni. Dzięki temu Twoje wnętrze stanie się atrakcyjną i nadążającą za trendami nieruchomością. Zyska ona nie tylko na użyteczności, ale także zwiększy się jej wartość. To usługa skrojona na potrzeby osób posiadających mieszkanie lub dom na cele inwestycyjne albo chcących nadać nowego charakteru swojemu wnętrzu.

A może boisz się tego, że meble i wyposażenie wnętrz zniszczy się podczas remontu a chciałbyś żeby niektóre elementy służyły Ci jeszcze długie lata ? Nic prostszego. Zapewniamy zabezpieczenie oraz przetransportowanie mebli do specjalnie przystosowanej do tego przestrzeni magazynowej lub kontenera usytuowanego w pobliżu Twojego domu. Dzięki temu zabiegowi żadne z elementów dekoracyjnych oraz mebli nie zostanie uszkodzone, a po skończonych pracach wróci na swoje miejsce.

Reasumując jeśli boisz się problemów z ekipą wykonawczą, nieprzewidzianych kosztów, zniszczenia mebli i innych elementów dekoracyjnych oraz jesteś zbyt zapracowany, aby codziennie być na budowie i koordynować prace to program ten jest właśnie dla Ciebie.

KOLEJNOŚĆPODEJMOWANIA DZIAŁAŃ

Konsultacja
z architektem

Podpisanie zlecania na
inwentaryzację stanu aktualnego

Projekt
nowego układu

Wybór jednego
z pakietów lub opcji
"WCHODZISZ I MIESZKASZ"

Podpisanie
umowy

Prace projektowe
Wybór matriałów

Prace projektowe
Wybór matriałów

Sprzątanie lokalu
Przekazanie kluczy

Home Staging
i sesja foto

KOLEJNOŚĆPODEJMOWANIA DZIAŁAŃ

Remonty, Wykończenia wnętrz Kielce, Pakiety pod klucz, projekty wnętrz, pakiety wykończenia wnętrz, pomieszczenia komercyjne

WYBIERZ PAKIET WYKOŃCZENIOWY"POD KLUCZ"

PAKIETSTANDARD


POBIERZ KATALOG

PAKIETPREMIUM


POBIERZ KATALOG

PAKIETMAX


POBIERZ KATALOG
OFERTA

WCHODZISZ I MIESZKASZSTWÓRZ "POD KLUCZ" WYMARZONE WNĘTRZE

WCHODZISZ I MIESZKASZ STWÓRZ "POD KLUCZ" WYMARZONE WNĘTRZE

"WCHODZISZ I MIESZKASZ" czyli usługa kompleksowego wykończenia wnętrza zaczynając od projektu, przez prace remontowe a na zabudowie meblowej kończąc.

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?ZAREZERWUJ TERMIN SPOTKANIA!

UMÓW SPOTKANIE

MASZ PYTANIA?SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.